Salon Nissana Autonix przyjazny dla zwierząt

Autoryzowany salon marki Nissan w Rzeszowie przychylny psom

Odkąd przekonaliśmy się jak wiele osób sprawdza przestrzeń samochodu – nie tylko bagażową – pod kątem przewożenia psów w trakcie codziennych wypadów, wakacyjnych wyjazdów, urlopów oraz zimowych wypadów w góry, zmieniliśmy nastawienie do naszych klientów i ich czworonożnych przyjaciół. Jest nam niezwykle miło, że tak wielu naszych klientów to właściciele zwierząt.

Doszliśmy do konkluzji, że i nasz salon samochodowy może być przyjazny psom i wyróżniać się na tle konkurencji, oferując specjalne udogodnienia i usługi skierowane do właścicieli psów. Inicjatywa ta pozwoliła nam dołączyć do wielu firm, które właśnie takie nastawienie prezentują. Już niebawem pojawią się specjalne oznaczenia na drzwiach salonu! Z dumą możemy poinformować, że dołączamy do innych miejsc równie przyjaznych zwierzętom miejsc, jak: restauracje, centra handlowe w którym czworonożni przyjaciele mogą czuć się dobrze i przyjemnie w oczekiwaniu na swoich właścicieli.

Stąd w trakcie dni otwartych Nissana w Rzeszowie drzwi naszego salonu samochodowego odwiedzali także właściciele psów. Nie były to tylko osoby zainteresowane zakupem nowego samochodu, w tym, jazdą testową, ale również nasi stali klienci, którzy oczekiwali na zakończenie przeglądu auta. Już teraz dysponujemy specjalną przestrzenią wewnątrz salonu, gdzie psy mogą odpocząć, z wygodnym legowiskiem, miską z wodą i przekąskami dla nich. W czasie dni otwartych dla właścicieli psów, mogą oni przetestować samochody razem ze swoimi pupilami. A przy zakupie samochodu włochaci przyjaciele również otrzymają od nas upominki, w postaci zabawek lub smakołyków.

Z psem do salonu samochodowego!

A, że członkostwo w takim gronie zobowiązuje, więc w planach mamy niebawem: pokaz akcesoriów samochodowych dla bezpiecznego przewożenia zwierząt, jak:

  • osłony na siedzenia,
  • pasy bezpieczeństwa dla psów,
  • kratki oddzielające bagażnik od reszty samochodu,
  • maty do bagażnika zabezpieczające przed zabrudzeniem,
  • listwy ochronne bagażnika,
  • osłony tylnego zderzaka,
  • zintegrowany odkurzacz.
  • specjalne usługi kierowane do właścicieli czworonogów, jak choćby możliwość zamówienia przeglądu samochodu podczas spaceru z psem czy oferta umycia samochodu po przewożeniu psa.

W przygotowaniu są również specjalne rabaty dla stałych klientów, którzy odwiedzają salon z psami i inicjatywy jak choćby nawiązanie partnerstwa z lokalnymi weterynarzami, groomerami (fryzjerami dla psów) czy sklepami zoologicznymi.