Autodetailing

Autodetailing Nissan Rzeszów

Zabezpieczenie i ochrona lakieru auta Rzeszów

 

Zachowaj  na dłużej „młody” wygląd swojego Nissana.

 

Powłoka ceramiczna na lakier auta

– Powłoka ceramiczna zabezpieczy lakier Twojego auta przed szkodliwym działaniem promieniowania UV i lekkimi zarysowaniami. W znacznym stopniu zabezpieczy go również przed czynnikami chemicznymi oraz ułatwi mycie i czyszczenie auta w przypadku zabrudzeń.

 

Folia PPF do ochrony lakieru auta

– Folie ochronne (PPF) są najlepszym zabezpieczeniem lakieru samochodu. Posiadają właściwości samoregeneracyjne. Są idealnie gładkie. Posiadają świetne właściwości hydrofobowe i antystatyczne oraz 10-cio letnią gwarancję. Są łatwe do zdjęcia bez powodowania jakiejkolwiek szkody dla oryginalnego lakieru. Jest ona instalowana na samochodzie w różnych pakietach: Basic/ Bikini/ Full Front/ Full PPF.

AuDetailing wnętrza auta

Skutecznie zabezpieczamy tapicerkę samochodu przed zniszczeniem, przetarciami, zaplamieniem, zabrudzeniami i nieprzyjemnymi zapachami, odbarwieniami. Dbałość o tapicerkę nie tylko poprawi jej wygląd ale również przedłuży i poprawi jej trwałość. Dotyczy to zarówno samochodów nowych jak i aut używanych.  Jeżeli zależy Ci na zadbanym samochodzie odwiedź nasz serwis i umów się na usługę po wcześniejszej wycenie.

Renowacja i korekta lakieru samochodu

Polerowanie lakieru auta to jeden z zabiegów detailingowych, który wpływa na poprawę wyglądu każdego samochodu. Korekta l- odnowienie lakieru auta pozwala na usuwanie rys, skaz, zmatowienia lakieru i drobnych zadrapań. Poprawnie wykonana korekta lakieru przywraca głębię koloru auta i jego blask.

Usługi autodetailingowe Autonix Rzeszów

Sam określ jakiego zabezpieczenia lakieru auta oczekujesz i jaki budżet możesz na to przeznaczyć. Świadcząc usługi auto detailingowe w Autonix Rzeszów poprawiamy wygląd każdego Nissana. Aplikujemy powłoki zabezpieczające lakier samochodu, które sprawią, że Toje auto będzie wyglądało zawsze czysto. Znaczenie łatwiejsze stanie się usuwanie wszelkich zabrudzeń np: z owadów i uzyska perfekcyjny wygląd. Wszelkie drobne otarcia praktycznie z którymi miałeś do czynienia wcześniej w poprzednich autach nie będą zauważalne.

AutoDetailing – Autonix Rzeszów