kontakt

Ogólny

Nr wewnętrzny : 17 85 24 794

Dyrektor

Janusz Lech

Nr wewn. 25

januszl@autonix.pl

DZIAŁ handlowy

Michał Dylski

szef działu sprzedaży

Nr wewn.21, 22

michald@autonix.pl

Anna Sadzikowska

handlowiec

anna.s@autonix.pl

Nr wewnętrzny: 21, 22

Anna Szatkowska

finanse i ubezpieczenia

annas@autonix.pl

609950951

Nr wewnętrzny: 22

Maria Wilk

finanse i ubezpieczenia

mariaw@autonix.pl

609950951

Nr wewnętrzny: 25

Witold Bindas

handlowiec

witoldb@autonix.pl

Nr wewnętrzny: 21, 22

DZIAŁ części

Kamil Szaro

kamils@autonix.pl

Nr wewnętrzny: 23

Maciej Rudeński

maciekr@autonix.pl

Nr wewnętrzny: 23

DZIAŁ serwisu

Ryszard Kwaśny

szef serwisu

Nr wewnętrzny: 28

ryszardk@autonix.pl

Edyta Matejek

asystent serwisu

edytam@autonix.pl

Nr wewnętrzny: 28

Jacek Drajczyk

doradca serwisowy

jacekd@autonix.pl

663997691

Nr wewnętrzny: 28

Skontaktuj się z nami

Nasz zespół porfesjonalistów chętnie odpowie na wszelkie pytania